чаї з диких трав ОРИГІНАЛЬНІ ПОДАРУНКОВІ НАБОРИ З ЧАЄМ. НАТУРАЛЬНІ АВТОРСЬКІ ДУХМЯНІ ЧАЇ З ДИКИХ ТРАВ. 🍵

ДБАЙЛИВО ЗІБРАНО ДЛЯ ВАС В ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИХ КУТОЧКАХ УКРАЇНИ


Резработка сайтов, веб-дизайн    
главная   недвижимость   работа   финансы   туризм   авто   СМИ   афиша   ваш дом   рестораны   магазины  
 
Поиск по сайту:   
 
 

 

 

Dodge

Chery

Opel

Chevrolet

Daewoo

ЗАЗ

LADA

 

 

 

 
 
   
 
авто, черкассы, авто черкассы, автосалоны, сто, автосало черкассы, сто черкассы
Chery Tiggo (T11)
Пятидверный Внедорожник
Начало производства: 2006 г.
авто, черкассы, авто черкассы, автосалоны, сто, автосало черкассы, сто черкассы «Десятка» Lada 110 (ВАЗ-2110)
Четырехдверный Седан
Начало производства: 1996 г.
авто, черкассы, авто черкассы, автосалоны, сто, автосало черкассы, сто черкассы Opel Antara
Opel Antara (Опель Антара) - 5-дверный внедорожник класса «K1». В продаже с 2007 года.
авто, черкассы, авто черкассы, автосалоны, сто, автосало черкассы, сто черкассы Chevrolet Niva
Пятидверный Внедорожник
Начало производства: 2002 г.
авто, черкассы, авто черкассы, автосалоны, сто, автосало черкассы, сто черкассы «Десятка» Lada 110 (ВАЗ-2110)
Четырехдверный Седан
Начало производства: 1996 г.

Создание интернет-сайтов. ВЕБ-дизайн

НОВОСТИ СТАТЬИ АВТО-ПРАВО АВТО В КРЕДИТ СТРАХОВАНИЕ

 НОВОСТИ АВТО

У Черкасах з’являться платні парковки
28 Октября 2009
З 1 листопада цього року в Черкасах запроваджується платне паркування автомобілів на міських вулицях. Нововведення почне діяти з центральних районів і з часом охопить й інші частини обласного центру. Виконавчий комітет Черкаської міської ради визначив 24 місця платного паркування, які загалом спроможні вмістити 1420 одиниць автотранспорту.

За словами начальника управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку департаменту житлово-комунального комплексу Черкаського міськвиконкому Олексія Леонова, потреба облаштування в Черкасах паркувальних майданчиків назріла вже давно. Адже з кожним роком кількість автомобілів в місті зростає, що відповідним чином позначається на „комфорті” водіїв і пішоходів.

Особливо актуальна ця проблема в центральній частині Черкас, де спритні водії розміщують свої авто на тротуарах, пішохідних доріжках або ж обабіч шляхів. Тому для забезпечення безпеки дорожнього руху та дотримання належних умов при паркуванні і виникла необхідність привести до, так би мовити, єдиного знаменника механізм стоянки автотранспортних засобів в обласному центрі.

Як розповів Олексій Павлович, із 24 місць платного паркування, які визначені рішенням міської ради, належним чином облаштовані лиш деякі. Тоді як левова частина потребує істотного оновлення, а то й будівництва „з нуля”, на що, звісно, потрібні кошти. І немалі. Приміром, вартість будівництва одного паркувального майданчика подекуди сягає 260 тисяч гривень. Встановлення одного дорожнього знаку сьогодні коштує близько 600-800 гривень. Квадратний метр дорожньої розмітки – близько 32 гривень, плюс витрати на матеріали, роботу. Тож сума набігає доволі суттєва.

Згідно з договором облаштування паркувальних місць здійснює організація, яка виграла конкурс. З міського бюджету на це коштів не передбачено. На сьогоднішній день із 24 місць платного паркування проведені конкурси на облаштування 12 майданчиків. Але більшість з цих територій ще потребує додаткових робіт щодо приведення майданчиків у відповідність із нормами дорожньої інфраструктури (встановлення дорожніх знаків, розмітки, асфальтного покриття тощо). Особливо ретельні вимоги до облаштування паркувальних місць у центральних районах Черкас, де багато комунікацій, тролейбусних ліній тощо. До кінця року буде винесено на конкурс ще 12 місць платного паркування.

— Ми плануємо поступово, починаючи з 1 листопада цього року, запроваджувати в Черкасах місця платного паркування. Орієнтовно, перші такі майданчики з’являться в центральних районах: вул. Смілянська (поблизу Будинку Торгівлі), Хрещатик, бульв. Шевченка, – зауважив Олексій Павлович.

При визначенні тарифу за паркування місто умовно було поділено на дві зони: більш дешеву, де година паркування становитиме 1 грн. (з яких: 0,51 грн. – збір за парковку автотранспорту, який зараховується до міського бюджету, 0,49 грн. – залишається в розпорядженні паркувальника) і центральні райони – в межах вулиць Ільїна, Котовського, Хрещатик, Фрунзе, Б.Хмельницького. Вартість паркування у цій зоні становитиме 2 грн. за 1 годину паркування (з яких 0,51 грн. – надходитиме до міського бюджету, решта – 1,49 грн. лишатиметься паркувальнику).

Оплата може здійснюватись, як на місці безпосередньо з паркувальником – готівкою, так і через придбання абонементів: на місяць, квартал, півроку, 9 місяців і рік. До речі, чим триваліший термін абонемента, тим дешевше він обійдеться власнику авто. На перспективу в Черкасах планують встановлення спеціальних паркоматів, аби водій міг самостійно сплатити вартість перебування авто на платному майданчику.

– Вираховуючи вартість абонементу, брався середній тариф паркування. Тоді як, маючи такий документ, водій, впродовж терміну дії абонементу, матиме змогу ставити своє авто на платну стоянку як у центральних районах, так і в інших, де більш дешеве паркування. Без жодних обмежень, – розповідає Олексій Леонов. – Відзначу, якщо порівняти з Києвом, де вартість години паркування у центральних районах сягає 10-15 гривень, то 1-2 гривні у нас – видаються копійками. У багатьох містах України вже давно діє механізм платного паркування. Тому, напевно, прийшла вже черга і до Черкас, – наголошує Олексій Павлович.

До речі, питання запровадження в Черкасах платного паркування зовсім не нове. Ще у 2005 році у стінах Черкаського міськвиконкому активно обговорювалась ця процедура. І навіть було прийнято відповідне рішення („Про затвердження Положень про місцеві податки та збори” від 17.01.2005 № 7-135) щодо введення в Черкасах системи платного паркування автотранспортних засобів. Але тоді це питання так і не зрушило з місця, через відсутність чіткого механізму його реалізації: хто і за які кошти має облаштовувати паркувальні майданчики, де саме необхідно встановити платні стоянки, як має здійснюватись процедура розрахунків тощо. Тому вже згодом, так і не розпочавши діяти, документ відправили на доопрацювання.

На переконання Олексія Леонова, шляхом облаштування в Черкасах місць платного паркування поступово вдасться упорядкувати розміщення транспортних засобів в обласному центрі.

Перелік місць, де запроваджується платне паркування:

1. вул. Ільїна (П. Комуни-Енгельса) – на 60 паркувальних місць;

2. вул. Благовісна (П. Комуни-Енгельса) – на 20 паркувальних місць;

3. вул. П.Комуни (Благовісна-Ільїна) – на 50 паркувальних місць;

4. вул.. Енгельса (Благовісна-Ільїна) – на 56 паркувальних місць;

5. вул. Ільїна (П. Комуни-Р. Люксембург) – на 40 паркувальних місць;

6. вул. П.Комуни (Ільїна-Петровського) – на 30 паркувальних місць;

7. вул. Благовісна (П. Комуни-Р. Люксембург) – на 40 паркувальних місць;

8. вул. Леніна (бульв. Шевченка-Гоголя) – на 60 паркувальних місць;

9. вул. Леніна (Гоголя-Благовісна) – на 39 паркувальних місць;

10. вул. Леніна (Благовісна-Ільїна) – на 56 паркувальних місць;

11. вул. Благовісна (Піонерська-Леніна) – на 96 паркувальних місць;

12. вул. Благовісна (Піонерська-Давковича) – на 43 паркувальних місць;

13. вул. Гоголя (Смілянська-Дашковича) – на 72 паркувальних місць;

14. вул. Гоголя (Леніна-Піонерська) – на 182 паркувальних місць;

15. вул. Гоголя (Леніна-Смілянська) – на 93 паркувальних місць);

16. вул. Смілянська (Хрещатик-Шевченка) – на 60 паркувальних місць;

17. вул. Корольова (Сумгаїтська-руставі) – на 90 паркувальних місць;

18. Залізничний вокзал – на 62 паркувальних місць;

19. вул. Сєдова (Шевченка-Волкова) – на 48 паркувальних місць;

20. бульв. Шевченка (Сєдова-Різдвяна) – на 36 паркувальних місць;

21. вул. Різдвяна (Волкова-Шевченка) – на 40 паркувальних місць;

22. вул. Боженка (Перша міська поліклініка і лікарня) – на 82 паркувальних місць);

23. вул. Грузиненка-обл. Стомат поліклініка – на 50 паркувальних місць;

24. вул. Менделєєва-обл. лікарня – на 90 паркувальних місць.

Для довідки:

Вартість абонементу на користування місцями платного паркування автомобілів на всій території м. Черкаси, залежно від терміну дії:

– Місячний абонемент – 180 грн.;

– Квартальний абонемент – 450 грн.;

– Абонемент на 6 місяців – 750 грн.;

– Абонемент на 9 місяців – 975 грн.;

– Річний абонемент – 1125 грн.

rada.ck.ua

Создание интернет-сайтов. ВЕБ-дизайн

 

 

  Реклама на сайте